Technify, Váš outsourcing partner vo svete IT

Informačné technológie vo firme

Stále rastúci rozsah aplikácií informačných technológií umožňuje zvyšovať efektívnosť a flexibilitu v rôznych fázach a rôznych odvetviach biznisu. Či sa jedná o priemysel, služby alebo zdravotnícke zariadenia, všade sa stretneme s istou úrovňou nasadenia ICT technológií. Je to z dôvodu globalizácie, kde sa každý snaží predávať, osloviť alebo spolupracovať na globálnej úrovni. ICT technológie vo forme rôznych sociálnych sietí a iných aplikácií sa stali efektívnym a rýchlym nástrojom na spätnú väzbu zákazníka. Rýchlosť výmeny informácií, ich analýza a vyhodnotenie nám umožňujú reagovať na akékoľvek podnety takmer okamžite. Preto je dôležité, aby vaše IT prostredie bolo moderné, zdravé, bezpečné a pripravené čeliť novým výzvam.

IT Outsourcing

Vďaka outsourcingu vám odpadnú starosti s vlastným IT. O vašu infraštruktúru sa postaráme my a vy sa budete môcť naplno venovať vášmu biznisu.

Zálohovanie

Používame najmodernejší zálohovací softvér a postupy. Vďaka našim skúsenostiam sa už nemusíte báť a vaše dáta.

Server housing/hosting

Potrebujete umiestniť alebo prenajať svoj vlastný server? Disponujeme priestorom v jednom z najmodernejších datacentier na Slovensku so štandardom TIER III.

Správa infraštruktúry

Nasadíme u vás technológie, ktoré vašu prácu skvalitnia a zefektívnia. Vďaka novým technológiam  budete držať krok s dobou a udržia vás konkurencie schopnými.

Monitoring

Vďaka nášmu monitoringu vieme o potencionálnom probléme ešte skôr ako nastane. Veľa krát ani nezbadáte, že sa niečo stalo.

Podpora 24/7

Ak potrebujete aby vaše služby bežali nepretržite, sme tu pre vás 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Využite možnosť bezplatného IT auditu

Ponúkame Vám možnosť ako zefektvíniť a zlepšiť vaše IT. K tomu ale potrebujeme vedieť čo Vás trápi, čo by ste chceli zmeniť alebo nám predstaviť vašu ideu fungovania IT, smerovania spoločnosti a podobne.

+421 905 137 601 alebo využite náš kontaktný formulár TU

1. Analýza

V tejto fáze riešenia sa snažíme čo najviac sponznať vaše požiadavky a ciele. Oboznámime sa s sprostredím vypracujeme schému fungovania vášho IT a navrhneme riešenie.

2. Návrh riešenia

Z vypracovanej analýzy navrhneme riešenie, ktoré si s Vami prejdeme a uistíme sa že je všetko tak ako má byť.

3. Implementácia

Táto fáza je už len na našich pleciach. Všetky navrhnuté a odsúhlasené požiadavky implementujeme do funkčného prostredia o ktoré sa odteraz budeme starať my.

O Nás

Technify je tím špecialistov s viac než 11 ročnými skúsenosťami v obore. Sme spoľahlivým partnerom pri realizácii vašich IT projektov a správe informačných systémov. Poskytujeme IT služby na štyroch kontinentoch. Baví nás objavovanie nových technológií a trendov v IT a ich nasadzovanie do praxe.

Kde nás nájdete?

Sídlo:
Technify Solutions
Trnavská cesta 50/B
821 02 Bratislava

Fakturačná adresa:
Betliarska 12
Bratislava - mestská časť Petržalka 851 07
IČO: 52 140 601

Kontakt:

+421 917 462 247
+421 905 137 601
info@technify.sk

Napíšte nám